Hizmetlerimiz

Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

Tasarım aşamasında, işveren taleplerinin de dikkate alınması ile fonksiyon şemalarının çıkarılması, genel yerleşim planlarınına oluşturulması ve cephe etüdlerinin yapılmasından malzeme seçimlerinin netleştirilmesine kadar bir dizi süreç takip edilmektedir. Süreç içerisindeki herbir aşama projeye, zamana ve işveren talebine bağlı olarak ayrı ayrı ya da bir bütün olarak değerlendirilmektedir.

İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri

İnşaat ve taahhüt hizmetlerinde projelendirmeden yapım aşamasına dek, malzeme seçimi ve uygulamada kaliteden ödün vermemektedir. Yüzme havuzu, süs havuzu, arıtma sistemleri, havuz elektromekanik ve filtreasyon hizmetide vermekteyiz. Yapımını sürdürdüğümüz ve tamamladığımız yapılar bunun en açık örneğidir. Firmamız ayrıca, profesyonel teknik kadrosu ile, kendi inşaatlarınızın şantiye takibini de yürütmektedir. Bu konuda koşulsuz müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır.

Anahtar Teslim İnşaat Taahhüdü

Uzman kadromuz ve kaliteli malzemelerimiz ile konut, apartman, iş yeri, fabrika veya mağaza gibi yapılarınızı anahtar teslim yapıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Tasarımları

Bildiğiniz gibi bir yapının çatısının sağlamlığı dayanıklılığı son derece önemlidir. Eğer sizde bu konuda oldukça hassas bir şekilde profesyonel destek ve çözümler sunacak bir şirket ile çalışmak istiyorsanız alanında yılların tecrübesine sahip olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Böylece beklentilerinizi karşılama konusunda tüm işlerinizi kusursuz bir şekilde sonuçlandırmayı başarabilirsiniz.

Endüstriyel Yapılar

Endüstriyel yapılar üzerine uzmanlaşan firmamız, müşterinin talepleri doğrultusunda dizayn, projelendirme, imalat ve uygulama çalışmalarını bir bütün olarak veya ayrı ayrı yürütebilmektedir. Üstlendiği işlerde yapmış olduğu detaylı ve ergonomik proje çalışmaları ile hızlı bir şekilde sonuca ulaşarak geçiş sürecindeki zaman kaybını minimuma indirmekte ve firmaların olabildiğince çabuk faaliyete geçmelerini sağlamaktadır.

Restorasyon Hizmetleri

Genel olarak belge ve eserlerin iyileştirilmesi, korunması alanında hizmet verir. Bu genel tanımla hizmetleri, restorasyon, konservasyon ve prezervasyon olarak üç ana başlıkta toplanır. Faaliyetinde belge ve eserlerin ömrünü uzatmak, bugünkü ve gelecekteki kimyasal ve fiziksel işlevini artırmak hedeflenir.Etkin yöntemler ve malzemeler kullanarak veya temin ederek kimyasal ve fiziksel işlevini yitirmiş/bozulmuş belge ve eserlerin iyileştirilmesini sağlar.